Video/ Shpërthen automjeti në afërsi të TEG-ut, shpëton për mrekulli drejtuesi

Video/ Shpërthen automjeti në afërsi të TEG-ut, shpëton për mrekulli drejtuesi

Video/ Shpërthen automjeti në afërsi të TEG-ut, shpëton për mrekulli drejtuesi

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në afërsi të TEG-ut në Tiranë, si pasojë e të cilit është përfshirë nga flakët një automjet. Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka pasur dëmtime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Mësohet se shpërthimi ka ardhur si pasojë e një defekti teknik. Ai ka shkaktuar shtëllunga tymi në zonë duke sjellë edhe bllokimin e qarkullimit të mjeteve në këtë aks rrugor.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

/Kristiana Laska/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: ,

COMMENTS