Video/ Çelet sezoni turistik në Vlorë

Video/ Çelet sezoni turistik në Vlorë

Video/ Çelet sezoni turistik në Vlorë

Pavarësisht luhatjeve të vazhdueshme të temperaturave, qyteti i Vlorës ka shpejtuar për të çelur sezonit turistik për vizitorët e huaj dhe ato vendas.

Lidhur mbi këtë, duke uruar të gjithë shqiptarët për një të diel të këndëshme, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë edhe videon e festimeve.

Kujtojmë këtu që një ditë më parë kryeministri i vendit theksoi se synimi dhe objektivi i qeverisë është të shtojë numrin e turistëve në vendin tonë si një shans ky për të rritur ekonominë e vendit.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto momente festive nga çelja e sezonit turistik të verës në Vlorë, ju uroj një të dielë të bukur ☀️

Posted by Edi Rama on Saturday, May 18, 2019

/Elona Tereziu/

25000onon

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS