Tag: kombetarja shqiptare

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri/ Kombëtarja luan për fitore

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri/ Kombëtarja luan për fitore

Sapo ka nisur takimi Moldavi-Shqipëri, në Kishnau. Kjo është sfi ...
UEFA jep vendimin e papritur për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri-Islandë

UEFA jep vendimin e papritur për zhvillimin e ndeshjes Shqipëri-Islandë

Kombëtarja shqiptare duhet të udhëtojë larg Shqipërisë për zhvillimin ...
FIFA/ Kombëtarja shqiptare fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

FIFA/ Kombëtarja shqiptare fiton 2 pozicione, ndryshon podiumi

Kombëtarja shqiptare ndryshoi timonier për të ndryshuar kursin e një v ...
Skema e Edi Reja per ndeshjen me Islanden/ Bekim Balaj e zbulon padashje

Skema e Edi Reja per ndeshjen me Islanden/ Bekim Balaj e zbulon padashje

Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, ishte i pranishëm në konferencën p ...
Derbi shqiptar në Kupën e Italisë

Derbi shqiptar në Kupën e Italisë

Atalanta do të synojë finalen për Kupën e Italisë  me Lazio më 15 Maj ...
Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares

Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares

Edy Reja është zyrtarisht trajner i Kombëtares. Së bashku me President ...
Duka: Konfirmon takimin me ish-trajnerin e Napolit

Duka: Konfirmon takimin me ish-trajnerin e Napolit

Panucci pas shkarkimit lë Shqipërinë, iken drejt Romës. Në një pron ...
Kristian Panuçi/ A do të japë dorëheqjen trajneri?

Kristian Panuçi/ A do të japë dorëheqjen trajneri?

Dhe pse shumë veta nuk janë të kënaqur me punën e tij, Kristian Panuçi ...
Debatik Curri/ Panuçi nuk bën për Kombëtaren

Debatik Curri/ Panuçi nuk bën për Kombëtaren

Debatik Curri reagon nga Kosova për situatën që po kalon Kombëtarja sh ...
10 / 10 POSTS