Scarlett Johansson nuk ka të ndalur, drejt martesës për herë të 3-të

Scarlett Johansson nuk ka të ndalur, drejt martesës për herë të 3-të

Scarlett Johansson nuk ka të ndalur, drejt martesës për herë të 3-të

Scarlett Johansson i ka thënë po propozimit për martesë të fejuarit të saj, yllit të “Saturday Night Live” dhe “Weekend Update”.  Këtë e ka konfirmuar menaxheri i aktores Marcel Pariseau për Associated Press i cili ka thënë po ashtu se data e martesës nuk është caktuar akoma.

Vejusha e zezë dhe Colin-i i saj janë njohur prej më shumë se 2 vitesh në 2017, kur të dy u takuan dhe u dashuruan në shesh xhirimin e “Saturday Night Live”, ku Jost ishte autor. Së bashku janë shfaqur së fundmi në premierën e “Avengers:Endgame”.

Kjo martesë do të jetë e para për yllin e “Saturday Night Live” derisa për Johansson e treta.

Artistja bukuroshe ka qenë e martuar më parë me Ryan Reynold, nga 2008 dhe 2010 dhe më pas me francezin Romain Dauriac, me të cilin ka një vajzë Rose Dorothy dhe me të cilin është divorcuar se fundmi. Kjo do të jetë martesa e saj e tretë dhe urojmë që të zgjase për të gjithë jetën.

/Kristiana Laska/

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: ,

COMMENTS