Sara dhe Lori Hoxha veshur në “Pink” në ditëlindjen e Ledionit

Sara dhe Lori Hoxha veshur në “Pink” në ditëlindjen e Ledionit

Sara dhe Lori Hoxha veshur në "Pink" në ditëlindjen e Ledionit

Moderatori Ledion Liço, ka festuar ditëlidjen pak ditë më parë duke bërë që të gjithë mediat të shkruajnë për të.

Përveç organizimit të veçantë, ato që kanë marrë të gjithë vëmendjen kanë qenë dy trashëgimtaret e Top Channel, Sara dhe Lori Hoxha.

Dy motrat Hoxha kishin zgjedhur ngjyrën rozë dhe nuk gabuan pasi duken shumë të ëmbla por njëkohësisht dhe seksi.

Sara u shfaq me një fustan në ngjyrë rozë të ngushtë pas trupit që i tregonte dukshëm barkun e rrumbullakosur, ndërsa Lori ishte veshur me pantallona në të njëjtën ngjyrë dhe me një bluzë shumë ‘trendy’.

Kujtojmë se ky përvjetor i Ledionit është ndër më të veçantët pasi së shpejti moderatori dhe trashgimtarja e ‘Top Channel’ do bëhen prindër për herë të dytë.

/Rovena Lame/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS