Rezarta Shkurta/ Ja dhurata me shifra marramendëse që i bëri bashkëshorti

Rezarta Shkurta/ Ja dhurata me shifra marramendëse që i bëri bashkëshorti

Rezarta Shkurta/ Ja dhurata me shifra marramendëse që i bëri bashkëshorti

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë vite të martuar, çifti ka dhe një vajzë të vogël të quajtur Hera.

Edhe pse kaluan shumë peripeci në martesën e tyre duket se çifti ka gjetur tashme qetesinë dhe po ia kalojnë shumë mirë bashkë dhe krahas punës, ata së  fundmi kanë kaluar edhe disa ditë relaksi.

Gjatë kësaj kohe nuk munguan as surprizat që i bëjnë shpesh njëri-tjetrit edhe pa ndonjë arsye specifike.

Por këtë here duket se ka qenë Ermali ai që ka dashur ta surprizojë bashkëshorten dhe për ta bërë këtë ka zgjedhur një byrzylyk dhe një unazë shumë të shtrenjta me vlera marramendëse.

Ka qenë Rezarta ajo që e ka zbuluar surprizën duke fotografuar dorën e saj me bizhuteritë e shtrenjta, të cilat i përkasin firmës ‘Cartier’ dhe jo vetëm që janë floriri, por kanë edhe diamante.

Me një kërkim të thjeshtë në faqen zyrtare të ‘brand-it’ ndërkombëtar zbuluam se byryzlyku kap vlerën e 10.100 dollarëve, ndërsa unaza plot 3.500 dollarë.

/Kristiana Laska/

 

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , ,

COMMENTS