Refuzon një rol në filmin “Fifty Shades of Grey”/ Ja si shprehet Emilia Clarke

Refuzon një rol në filmin “Fifty Shades of Grey”/ Ja si shprehet Emilia Clarke

Refuzon një rol në filmin “Fifty Shades of Grey”/ Ja si shprehet Emilia Clarke

Aktorja e njohur Emilia Clarke është shprehur se ndjehet e lodhur me diskutimet për skenat nudo në filma.

32-vjeçarja e “Game of Thrones” u komentua shumë në lidhje me skenën e fundit të këtij seriali ku shfaqet e zhveshur.

Që prej atij momenti ajo ka deklaruar se nuk do të pranojë të luajë më në një film skena nudo, pasi të gjithë pyesin vetëm për këtë gjë.

Ajo refuzoi një rol në filmi erotik “Fifty Shades of Grey” vetëm për këtë arsye. “Regjisorja e ‘Fifty Shades of Grey’ është magjike, unë e dua atë dhe vizioni i saj ishte i bukur, por hera e fundit që unë jam zhveshur para një kamera ishte para shumë kohësh në “Game of Thrones”, dhe akoma vazhdojnë të më pyesin rreth saj, sepse unë jam grua.

Jam lodhur nga kjo, sepse jam zhveshur për rolin dhe jo sepse dua që disa burra të shohin pjesët e mia intime”-u shpreh aktorja.

/Rovena Lame/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS