Publikohet klipi më i ri i Dhurata Dorës me reperin e njohur nga Franca

Publikohet klipi më i ri i Dhurata Dorës me reperin e njohur nga Franca

Publikohet klipi më i ri i Dhurata Dorës me reperin e njohur nga Franca

Më në fund publikohet klipi më i ri “Zemër” nga Dhurata Dora dhe reperi i njohur nga Franca.

Publikohet më në fund kënga e shumëpritur e këngëtares Dhurata Dora me reperin e njohur Francez, Soolking. Kënga titullohet “Zemër” e cila është në gjuhën shqipe dhe franceze, ka ditë që po qarkullon nëpër internet dhe fansat e kanë pëlqyer aq shumë, saqë pritet të shndërrohet në një hit të vërtetë.

E videoklipi për këtë këngë është realizuar në Shqipëri, pikërisht në një nga hotelet e njohura në mesin e autostradës Tiranë-Durrës.

Reperi Francez, me origjinë algjeriane ka qenë gjatë xhirimeve të klipit në Shqipëri ku edhe ka qendruar disa ditë. Ai ka postuar në Instagramin e tij foto nga hoteli ku qendronte. Reperit duket që i pelqeu qendrimi në Tiranë.

/Kristiana Laska/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS