Parashikimi i motit sot, e martë 17 shtator 2019

Parashikimi i motit sot, e martë 17 shtator 2019

Parashikimi i motit sot, e martë 17 shtator 2019

Moti për ditë e sotme, e martë 17 shtator 2019, do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri në mesditë në relievet malorë.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 -12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat minimale dhe maksimale sipas zonave:

Zonat malore 13/28°C

Në zonat e ulëta 13/33°C

Zonat bregdetare 17/32°C

 

/Kristiana Laska/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS