Orinda Huta prezanton motrën, e pabesueshme ngjajnë si dy pika uji

Orinda Huta prezanton motrën, e pabesueshme ngjajnë si dy pika uji

Orinda Huta prezanton motrën, e pabesueshme ngjajnë si dy pika uji

Orinda Huta është një prej personazheve më simpatikë të ekranit.  Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Por këtë herë Orinda ndan e fansat një urim të veçant për motrën e saj. “Gëzuar ditëlindjen, shpirti im”. “Jam e lumtur dhe e bekuar që të kam. Të dua, my sis”, shkruan Orinda.

Mirëpo ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen tek fotoja ishte fakti që Orinda dhe motra e saj ngjasojne aq shumë, kanë te njejten hije. Me ngjashmërinë e tipareve- sytë me ngjyrë, ndonëse Silvana i ka jeshile  kurse Orinda bojëqielli  dhe me të njëjtën buzëqeshje, në foton e postuar në Instagram duket se të dyja ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën.

 

/Kristiana Laska/

 

2500011

 

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS