Ngjarje e rëndë në Tiranë/ E reja hidhet nga kati i 8-të

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ E reja hidhet nga kati i 8-të

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ E reja hidhet nga kati i 8-të

Një ngjarje e rëndë u shënua pak para minutash në Tiranë, në zonën e Astirit. Një 31-vjeçare është hedhur nga kati i tetë i një pallati.

Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Në vend janë mbledhur njerëz të shumtë dhe dëshmitarë. Motivet nuk dihen ende, por dyshohet se shkak është depresioni.

Informacion paraprak

Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë. Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

/Kristiana Laska/

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , ,

COMMENTS