Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Luana Vjollca kapet 'mat' me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Pak ditë pasi Luana u nis për në Venecia, asaj iu bashkua edhe e motra, Marina me Getoarin, pak ditë pas ditëlindjes së Marinës.

Motrat kanë postuar foto bashkë gjatë këtyre ditëve, por janë treguar shumë të rezervuara ne lidhje me shoqëruesit e tyre.

Por fotot ekskluzive të “Iconstyle” shfaqin për herë të parë pas shumë kohësh Luana Vjollcën bashkë me Krenar Çoçajn, partnerin dhe menaxherin e saj.

Në foton janë të dy çiftet, të cilët po presin në radhë për të hyrë në një prej ndërtesave turistike të Venecias.

Luana dhe Krenari kanë më tepër se tre vite bashkë, megjithatë janë treguar përherë shumë të rezervuar  në shfaqjet e tyre publike.

/Kristiana Laska/

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: ,

COMMENTS