Jonida Maliqi ngjitet në skenën e Eurovision, përshëndet të pranishmit me shqiponjën

Jonida Maliqi ngjitet në skenën e Eurovision, përshëndet të pranishmit me shqiponjën

Jonida Maliqi ngjitet në skenën e Eurovision, përshëndet të pranishmit me shqiponjën

Ka çelur nata finale e festivalit të Eurovizion dhe Shqipëria, përfaqësuar nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju tokës” ka performuar e dyta siç ishte parashikuar.

Këngëtarja ka shkëlqyer me performancën e saj dhe nuk ka harruar të përshëndesë fansat e saj dhe gjithë të pranishmit me shqiponjën.

Mos harrojmë që të gjithë shqipëtarët kudo që ndodhen të mbështësim performancën duke votuar #Vote2 në numrat e telefonit perkatës të secilit shtet.

Suksese Jonida Maliqi! Suksese Shqipëria!

/Rovena Lame/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , ,

COMMENTS