Foto/ E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen në rivierën franceze

Foto/ E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen në rivierën franceze

Foto/ E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen në rivierën franceze

Ronaldo dhe Georgina, pasi kaluan një javë në Greqi në resortin luksoz,  tashme çifti ka udhëtuar drejt rivierës franceze, me saktësisht në St Tropez, ku ka ankoruar jahti i tyre.

Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Bukuroshja 25-vjeçare është bërë temë në faqet rozë falë imazheve me bikini që i ka publikuar në Instagram, por edhe përmes fotografive që i kanë kapur fotoreporterët.

Ndryshe, Cristiano dhe Georgina janë në lidhje që nga viti 2016, kur ajo punonte si shitëse një dyqan të Guccit gjatë kohës kur lojtari luante në Madrid.

Çifti ka një fëmijë bashkë, vajzën njëvjeçare Alana Martina, ndërsa Ronaldo i ka edhe tre fëmijë të tjerë, Cristiano Jr dhe binjakët Eva e Mateo.

/Kristiana Laska/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , ,

COMMENTS