Çfarë po ndodh me Khloe Kardashian dhe Scott Disick

Çfarë po ndodh me Khloe Kardashian dhe Scott Disick

Çfarë po ndodh me Khloe Kardashian dhe Scott Disick

Pas kohë më parë skandali i tradhtisë së partnerit të Khloe Kardashian bëri namin në mediat rozë dhe interesi ishte shumë i madh.

Por së fundmi komentuesit po akuzojnë Khloe Kardashian se ka fjetur me ish burrin e motrës së saj, Scott Disick.

Në foton e postuar fansi shkruante:

Refuzoj të besoj që këta të dy s’e kanë bërë bashkë.”

E revoltuar nga komenti, Khloe ka marrë mundimin t’i kthejë komentuesit një përgjigje të gjatë.

Në përgjigjen e saj ajo i shkruante atij se njerëzit mund të kenë edhe marrëdhënie platonike dhe mund të duan dikë pa pasur nevojë që të kërkojnë diçka në këmbim apo edhe të përfshihet marrëdhënie seksuale.

/Rovena Lame/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , ,

COMMENTS