Category: Teknologji

1 2 3 13 10 / 129 POSTS
Ajo që i ndodh trupit kur përdorni telefonat është për t’u habitur

Ajo që i ndodh trupit kur përdorni telefonat është për t’u habitur

Ato persona të cilët e kalojnë mbrëmjen duke kontrolluar telefonat e t ...
“Apple” prezanton “iPhone 11”/ Kamera dhe procesor të ri

“Apple” prezanton “iPhone 11”/ Kamera dhe procesor të ri

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” ka prezantuar smartfonin e t ...
Edhe në Shqipëri/ Mbërrin aparatura e përgjimit për WhatsApp dhe Viber

Edhe në Shqipëri/ Mbërrin aparatura e përgjimit për WhatsApp dhe Viber

Së fundmi, në Shqipëri ka mbërritur aparatura e përgjimit të komunikim ...
Zbulohet planeti me ujë/ Shkencëtarët gjejnë ‘Tokën e banuar’

Zbulohet planeti me ujë/ Shkencëtarët gjejnë ‘Tokën e banuar’

Zbulohet për herë të parë planeti i ndodhur jashtë sistemit diellor, ...
Gjatë kërkimit për jashtëtokësor, shkencëtarët bëjnë një zbulim të madh

Gjatë kërkimit për jashtëtokësor, shkencëtarët bëjnë një zbulim të madh

Shkencëtarët kanë gjetur avull uji në një planet për herë të parë ndon ...
Ju vodhën Instagramin? Ja çfarë duhet të bëni për ta rikthyer

Ju vodhën Instagramin? Ja çfarë duhet të bëni për ta rikthyer

Nëse zbuloni se dikush ka hakuar llogarinë tuaj në Instagram, mos u fr ...
iPhone 11 së shpejti në treg, ja sa do të kushtojë

iPhone 11 së shpejti në treg, ja sa do të kushtojë

Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij t ...
Vetëm pak orë nga eventi i Apple/ Shtëpia e Cupertinos prezanton iPhone 11

Vetëm pak orë nga eventi i Apple/ Shtëpia e Cupertinos prezanton iPhone 11

Kanë mbetur vetëm pak orë nga eventi Apple, ku shtëpia e Cupertinos do ...
30.000 porosi të mbërritura/ Porsche nis të prodhojë makina elektrike

30.000 porosi të mbërritura/ Porsche nis të prodhojë makina elektrike

Prodhuesi me qendër në Stuttgart zbuloi modelin e parë të makinave ele ...
1 2 3 13 10 / 129 POSTS