Category: Vendi

1 2 10 / 14 POSTS
Erion Veliaj/Ja çfarë do të ndodhë me aksionet e Tiranës që zotëron bashkia

Erion Veliaj/Ja çfarë do të ndodhë me aksionet e Tiranës që zotëron bashkia

Bashkia e Tiranës do të vërë në shitje paketën e saj aksionare prej 36 ...
Marco Materazzi në Tiranë/Ish-kampioni i botës vlerëson Kombëtaren Shqiptare

Marco Materazzi në Tiranë/Ish-kampioni i botës vlerëson Kombëtaren Shqiptare

Heineken, sponsor zyrtar i Uefa Champions League, solli në një event s ...
Lorik Cana/ Ja komenti i tij rreth trajnerit të ri të Kombëtares

Lorik Cana/ Ja komenti i tij rreth trajnerit të ri të Kombëtares

Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana dhe futbollisti me më shumë paraq ...
Edy Reja merr Salihin në staf

Edy Reja merr Salihin në staf

Dita e parë e punës së Edy Rejas pas prezantimit si trajner i Kombëtar ...
Edy Reja/ Pasuesi i Panuccit, pritet zyrtarizimi të kuqezinjtë

Edy Reja/ Pasuesi i Panuccit, pritet zyrtarizimi të kuqezinjtë

Edy Reja, pasuesi i Panuccit, pritet gjatë këtyre ditëve të zyrtarizoh ...
Media italiane/ Zbulon emrin e trajnerit me të cilin u takua Duka

Media italiane/ Zbulon emrin e trajnerit me të cilin u takua Duka

Federata Shqiptare e Futbollit dhe vetë Armando Duka, pas shkarkimit t ...
Lamtumirë futboll/ Hamdi Salihi var këpucët në gozhdë

Lamtumirë futboll/ Hamdi Salihi var këpucët në gozhdë

Hamdi Salihi do të varë këpucët në gozhdë! Lajmin e ka dhënë vetë sulm ...
Duka: Konfirmon takimin me ish-trajnerin e Napolit

Duka: Konfirmon takimin me ish-trajnerin e Napolit

Panucci pas shkarkimit lë Shqipërinë, iken drejt Romës. Në një pron ...
Kristian Panuçi/ A do të japë dorëheqjen trajneri?

Kristian Panuçi/ A do të japë dorëheqjen trajneri?

Dhe pse shumë veta nuk janë të kënaqur me punën e tij, Kristian Panuçi ...
Shqipëria pëson humbje dëshpëruese 0-2 ndaj Turqisë

Shqipëria pëson humbje dëshpëruese 0-2 ndaj Turqisë

Ndeshja Shqipëri-Turqi është zhvilluar sonte në stadiumin e “Loro Bori ...
1 2 10 / 14 POSTS