Category: Bota

1 2 3 10 10 / 95 POSTS
Skuadrat me vlerat më të larta në botë/ Më shumë se 1 miliard euro

Skuadrat me vlerat më të larta në botë/ Më shumë se 1 miliard euro

Thonë që lumturia në botë nuk mund të blihet nga paratë, por kjo shpre ...
Superkupa e Europës/ Ndeshja Liverpool-Chelsea do të gjykohet nga një femër

Superkupa e Europës/ Ndeshja Liverpool-Chelsea do të gjykohet nga një femër

Superkupa e Europës, Liverpool-Chelsea, do të hyjë në histori jo persh ...
Më në fund, Ronaldo dhe Neymar përballen në ringun e boksit

Më në fund, Ronaldo dhe Neymar përballen në ringun e boksit

Cristiano Ronaldo dhe Neymar janë padyshim dy nga lojtarët më të mirë ...
Ofertë tunduese nga Brazili për Balotellin/ Ja sa para ofron Flamengo

Ofertë tunduese nga Brazili për Balotellin/ Ja sa para ofron Flamengo

Brazili ka një ofertë sa tunduese aq edhe të çmendur për Mario Balotel ...
Video/ Përleshje mes tifozëve të Manchester City-t dhe Liverpool

Video/ Përleshje mes tifozëve të Manchester City-t dhe Liverpool

Një grup tifozësh të Manchester City-t dhe Liverpool janë përleshur nj ...
Dortmund fiton trofeun e parë ndaj Bayern, shkëlqen Sancho

Dortmund fiton trofeun e parë ndaj Bayern, shkëlqen Sancho

Ndeshja e parë zyrtare për këtë vit në Gjermani ishte finalja e Super ...
Baba për herë të gjashtë/ Futbollisti i njohur i Interit më i lumtur se kurrë

Baba për herë të gjashtë/ Futbollisti i njohur i Interit më i lumtur se kurrë

Futbollisti i njohur, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara ...
Akuza për korrupsion/ Lionel Messi pezullohet nga futbolli ndërkombëtar

Akuza për korrupsion/ Lionel Messi pezullohet nga futbolli ndërkombëtar

Argjentinasi Lionel Messi është pezulluar nga futbolli ndërkombëtar pë ...
Rekord historik/ Herri Meguajër, mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

Rekord historik/ Herri Meguajër, mbrojtësi më i shtrenjtë në histori

Herri Meguajër do të jetë lojtar i Mançester Junajtidit. Lajmin e ka z ...
FIFA konfirmon kandidatët/ Publikohet lista me lojtarët e nominuar

FIFA konfirmon kandidatët/ Publikohet lista me lojtarët e nominuar

FIFA ka konfirmuar kandidatët të mërkurën, teksa ata janë përzgjedhur ...
1 2 3 10 10 / 95 POSTS