Category: Sport

1 2 3 6 10 / 59 POSTS
Mauro Ikardi do të transferohet tek “Zonja e vjetër”

Mauro Ikardi do të transferohet tek “Zonja e vjetër”

Gazeta italiane”Gazzetta dello Sport” ka bërë publik lajmin se Mauro I ...
Lazio shpallet kampion i Italisë

Lazio shpallet kampion i Italisë

Fitorja 2-0 në finalë ndaj Atalantës e lujatur në Romë, i dha Lazios K ...
Manchester City hetohet nga UEFA

Manchester City hetohet nga UEFA

Ekipi anglez Manchester City është nën hetim nga UEFA për parregullsi ...
Futbolli kthehet në shtëpi/ Për herë të parë 2 finale angleze

Futbolli kthehet në shtëpi/ Për herë të parë 2 finale angleze

Për herë të parë në historinë e Champions dhe Europa League 4 ekipet f ...
UEFA rendit 20 klubet më të mira në Champions League që nga viti 1993

UEFA rendit 20 klubet më të mira në Champions League që nga viti 1993

Finalja e Champions League  është çeshtje angleze sivjet, ku Liverpool ...
Mediat angleze: “Xherdan Shaqiri i sjell fitoren Liverpoolit“

Mediat angleze: “Xherdan Shaqiri i sjell fitoren Liverpoolit“

Ndeshja e mbrëmshme midis Liverpool dhe Barcelonës u mbyll në shifrat ...
Gjysmëfinalja e Champions/ Valverde: Në Liverpool për të fituar

Gjysmëfinalja e Champions/ Valverde: Në Liverpool për të fituar

Në këto momente po luhet ndeshja e kthimit gjysmëfinale mes Liverpool- ...
Gulit ka një këshillë për Van de Bek: Ai duhet të shkojë te…

Gulit ka një këshillë për Van de Bek: Ai duhet të shkojë te…

Doni Van de Bek është një ndër lojtarët më të mirë të Ajaksit, këtë se ...
Champions League/ Chelsea rikthehet pas një viti mungesë

Champions League/ Chelsea rikthehet pas një viti mungesë

Chelsea ndërpreu ecurinë negative pas tri ndeshjeve të fundit pa fitor ...
1 2 3 6 10 / 59 POSTS