Category: Këshilla

1 2 3 9 10 / 90 POSTS
A duhet të agjërojë muajin e Ramazanit një nënë gjidhënëse?

A duhet të agjërojë muajin e Ramazanit një nënë gjidhënëse?

Ardhja e Muajit Ramazan për shumë familje e në veçanti për nënat, kupt ...
Preparatet dhe ekzaminimet mjekësore që nuk e prishin agjërimin

Preparatet dhe ekzaminimet mjekësore që nuk e prishin agjërimin

A e prishin agjërimin injeksionet dhe ilaçet? Ajo që e prish agjë ...
Maskë natyrale për rritjen e flokëve, ja si ta përgatisni vetë në shpi

Maskë natyrale për rritjen e flokëve, ja si ta përgatisni vetë në shpi

Një ndër problemet kryesore që përballen shumë vajza e gra, janë flokë ...
Lëngu i panxharit/ Ja rastet kur mund të jetë i dëmshëm për shëndetin

Lëngu i panxharit/ Ja rastet kur mund të jetë i dëmshëm për shëndetin

Romakët dhe grekët e lashtë, kanë konsumuar panxhar për të trajtuar së ...
Flet nutricionistja: Ja se si duhet të ushqehemi për iftar dhe syfyr

Flet nutricionistja: Ja se si duhet të ushqehemi për iftar dhe syfyr

Muaji i shenjtë i Ramazanit i cili këtë vit ka nisur nga data 6 maj ka ...
Probleme me pagjumësinë? Ja disa mënyra si të rifitoni gjumin tuaj

Probleme me pagjumësinë? Ja disa mënyra si të rifitoni gjumin tuaj

Stili i vrullshëm i jetesës, si dhe kohëzgjatja e përdorimit të teknol ...
Anemia/ Ja ushqimet që duhet të konsumoni nëse vuani nga kjo sëmundje

Anemia/ Ja ushqimet që duhet të konsumoni nëse vuani nga kjo sëmundje

Anemia është një sëmundje që ndodh kur trupi juaj nuk ka mjaftueshëm q ...
Menopauza dhe diabeti: Sfida e dyfishtë

Menopauza dhe diabeti: Sfida e dyfishtë

Menopauza dhe diabeti mund të bashkohen për efekte të ndryshme n ...
1 2 3 9 10 / 90 POSTS