Category: Seriale & Filma

1 2 3 5 10 / 45 POSTS
Foto/ E mbani mend vajzën e Zhades? Sot është bërë një kukull e vërtetë

Foto/ E mbani mend vajzën e Zhades? Sot është bërë një kukull e vërtetë

Edhe pse kanë kaluar vite që nga transmetimi i filimit “Kloni”, e sigu ...
“La Casa de Papel” seriali që po çmend botën/ Aktorja: Doja të quhesha Tirana

“La Casa de Papel” seriali që po çmend botën/ Aktorja: Doja të quhesha Tirana

“La Casa de Papel” seriali që ka ngulitur para ekranëve miliona njerëz ...
“The Lion King”  thyen rekorde, brenda një ditë 79 milionë dollarë

“The Lion King” thyen rekorde, brenda një ditë 79 milionë dollarë

Filmi i animuar “The Lion King”, theu një rekord shitjesh nga transmet ...
Maluma nga kënga tek aktrimi, në një komedi romantike me Jennifer Lopez

Maluma nga kënga tek aktrimi, në një komedi romantike me Jennifer Lopez

Maluma është një ndër këngëtarët më të njohur të muzikës latine dhe nd ...
32 nominime, “Game of Thrones” thyen rekordin në “Emmy Awards”

32 nominime, “Game of Thrones” thyen rekordin në “Emmy Awards”

“Game of Thrones” theu sot rekordin në “Emmy Awards”, të konsideruara ...
Kinematografia italiane për publikun kryeqytetas, çdo të hëne tek “Reja”

Kinematografia italiane për publikun kryeqytetas, çdo të hëne tek “Reja”

“Qyteti mbron veten” është një filmi vitit 1951 i regjisorit Pietro Ge ...
‘Engjujt e Çarlit’/ Publikohet traileri i filmit, së shpejti në ekranin e madh

‘Engjujt e Çarlit’/ Publikohet traileri i filmit, së shpejti në ekranin e madh

Është publikuar traileri i  filmit të ri “Charlie’s Angels”, nën regji ...
Netflix/ Ja 10 filmat që duhen parë patjetër këtë verë

Netflix/ Ja 10 filmat që duhen parë patjetër këtë verë

Shfaqjet dhe filmat e Netflix janë thjesht të parezishtueshme. Tani që ...
30.9 milionë shikime në 3 ditë/ ‘Murder Mystery’ thyen rekorde

30.9 milionë shikime në 3 ditë/ ‘Murder Mystery’ thyen rekorde

Filmi më i fundit i Adam Sandler për Netflix, ‘Murder Mystery’ ka thye ...
1 2 3 5 10 / 45 POSTS