Category: Seriale & Filma

1 2 3 10 / 26 POSTS
Fansat peticion për ripërsëritjen e “Game of Thrones”

Fansat peticion për ripërsëritjen e “Game of Thrones”

Duket se shumica e fansave të serialit të shumëpërfolur “Game of Thron ...
Angelina Jolie rikthehet me episodin e dytë të “Maleficent”

Angelina Jolie rikthehet me episodin e dytë të “Maleficent”

Angelina Jolie do t’i rikthehet kinematografisë me filmin e titulluar ...
“Kësulat”, një film për luftën në Kosovë

“Kësulat”, një film për luftën në Kosovë

“Kësulat” është një film i ri me regji të Alan M.Trow dhe flet për luf ...
“Detective Pikachu”/ Premiera magjeps jo vetëm fëmijët por edhe të rriturit

“Detective Pikachu”/ Premiera magjeps jo vetëm fëmijët por edhe të rriturit

Premiera e filmit “Pokémon: Detective Pikachu” në Nju Jork, ka magjeps ...
Një film kushtuar Francesco Totti-t

Një film kushtuar Francesco Totti-t

Francesco Totti do të vijë nga fusha e gjelbër në ekranin e madh të ki ...
John Cena/ Anëtari më i ri i “Fast & Furious 9”

John Cena/ Anëtari më i ri i “Fast & Furious 9”

Aktori i njohur Vin Diesel lumturoi fansat kur lajmëroi shtimin e një ...
Ndalohet filmi ruso-serb për luftën në Kosovë

Ndalohet filmi ruso-serb për luftën në Kosovë

Një film i produksionit ruso-serb, në stilin e filmave aksion amerikan ...
Premiera e filmit “Zgjimi i Enver Simakut”

Premiera e filmit “Zgjimi i Enver Simakut”

“Zgjimi i Enver Simakut”, produksioni i parë kinematografik spanjoll i ...
1 2 3 10 / 26 POSTS