Category: Si të gatuajmë

1 2 3 24 10 / 238 POSTS
Reçel me mandarina/ Aromatik dhe i shijshëm, ja si ta përgatisni

Reçel me mandarina/ Aromatik dhe i shijshëm, ja si ta përgatisni

Është pikërisht koha ideale për përgatitjen e reçelit me këtë frut të ...
Supë me presh dhe patate, ja si ta përgatisni në shtëpi

Supë me presh dhe patate, ja si ta përgatisni në shtëpi

Supë me presh dhe patate, një recetë ideale në këto ditë të ftohta, jo ...
Makarona me brokoli dhe gjizë, ja si ta përgatisni

Makarona me brokoli dhe gjizë, ja si ta përgatisni

Kjo është një recetë fantastike, e thjeshtë dhe e lehtë për t’u përgat ...
Vezë me kos në mëngjes, për një organizëm të shëndetshëm

Vezë me kos në mëngjes, për një organizëm të shëndetshëm

Një mënyrë fantastike për të shijuar vezët dhe për të kënaqur nepsin d ...
Vezë me domate dhe speca, për një drekë të lehtë

Vezë me domate dhe speca, për një drekë të lehtë

Një pjatë fantastike me bazë vezët dhe perimet që do të kthehet shpejt ...
Zupa me arra dhe kanellë, ja si t’i përgatisni lehtë në shtëpi

Zupa me arra dhe kanellë, ja si t’i përgatisni lehtë në shtëpi

Zupa me arra dhe kanellë, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar në ...
Kek me gështenja, ja si ta përgatisni lehtë në shtëpi

Kek me gështenja, ja si ta përgatisni lehtë në shtëpi

Keku futet tek ëmbëlsirat më të gatuara dhe të preferuara nga të gjith ...
Gjizë me hudhra dhe vaj ulliri, një pjatë thjeshtë fantastike

Gjizë me hudhra dhe vaj ulliri, një pjatë thjeshtë fantastike

Vështirë të gjesh një ushqim të shpejtë, të shijshëm dhe plot vlera si ...
Simite të ngrohta me susam për një mëngjes të shijshëm

Simite të ngrohta me susam për një mëngjes të shijshëm

Ku ka më mirë se të nisësh ditën me një mëngjes të shijshëm, të ng ...
1 2 3 24 10 / 238 POSTS