Category: Showbiz

1 2 3 70 10 / 692 POSTS
61-vjeçarja bëhet nënë/ “E nisa në 2014 sepse nuk kisha një partner”

61-vjeçarja bëhet nënë/ “E nisa në 2014 sepse nuk kisha një partner”

Bëhet nënë në moshën 61-vjeçare. Një grua bëri realitet ëndrrën e saj ...
Pas një karriere të gjatë profesionale, Mirela Milori braktis “Abc News”

Pas një karriere të gjatë profesionale, Mirela Milori braktis “Abc News”

Pas një karriere të gjatë profesionale në "Abc News", gazetarja Mirela ...
Selena Gomez dëshiron që Justin t’i dëgjojë këngët e saj të reja

Selena Gomez dëshiron që Justin t’i dëgjojë këngët e saj të reja

Selena Gomez, këngëtarja shumë e dashur në mbarë botën, pas një periud ...
Xhensila Myrtezaj publikon “Paris”/ Atraktive dhe profesioniste

Xhensila Myrtezaj publikon “Paris”/ Atraktive dhe profesioniste

Tejet atraktive dhe profesioniste. Kështu vjen këngëtarja shumë e dash ...
Kush ka kopjuar? Luana Vjollca vesh të njëjtin fustan me modelen e njohur

Kush ka kopjuar? Luana Vjollca vesh të njëjtin fustan me modelen e njohur

Luana Vjollca në puntatën e djeshme të “Shiko kush Luan” në Top Channe ...
Sjell filmin e tij të parë/ Bes Kallaku tregon trajlerin dhe kujt ia dedikon

Sjell filmin e tij të parë/ Bes Kallaku tregon trajlerin dhe kujt ia dedikon

Aktori Bes Kallaku sjell filmin e tij të parë. Pas më shumë se dy vite ...
1 2 3 70 10 / 692 POSTS