Category: Showbiz

1 2 3 56 10 / 558 POSTS
Moderatorja Luana Vjollca tregon makinën super luksoze tip “Lamborghini”

Moderatorja Luana Vjollca tregon makinën super luksoze tip “Lamborghini”

Moderatorja Luana Vjollca di se si të qëndrojë gjithmonë në qendër të ...
Super hiti i verës/ Çiljeta dhe Estto sjellin bashkëpunimin e tyre

Super hiti i verës/ Çiljeta dhe Estto sjellin bashkëpunimin e tyre

Kishte kohë që nuk kishte publikuar ndonjë projekt muzikor, por thirrj ...
Blendi Fevziu dhe Luana Vjollca pjesë në filmin e tij? Rrëfehet Bes Kallaku

Blendi Fevziu dhe Luana Vjollca pjesë në filmin e tij? Rrëfehet Bes Kallaku

Prej kohësh tashmë është bërë e ditur se Bes Kallaku po punon për film ...
Pushime që paguhen me fondet publike/ Kritikohen Meghan dhe Harry

Pushime që paguhen me fondet publike/ Kritikohen Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe princ Harry janë duke shijuar disa ditë pushime në I ...
Pushime përrallore në Bahamas/ Blendi Fevziu na njeh me vajzën e vogël

Pushime përrallore në Bahamas/ Blendi Fevziu na njeh me vajzën e vogël

Prej shumë ditësh, moderatori i njohur  Blendi Fevziu ndodhet me pushi ...
Këngëtari i njohur publikon foto nga martesa/ Dedikim për partneren

Këngëtari i njohur publikon foto nga martesa/ Dedikim për partneren

Me një ceremoni mjaft elegante me miq dhe të afërt, këngëtari Erik Llo ...
Dalin pamjet, ja si duket nga brenda shtëpia luksoze e Arbana Osmanit

Dalin pamjet, ja si duket nga brenda shtëpia luksoze e Arbana Osmanit

Moderatorja Arbana Osmani është bërë së fundmi kryefjala e mediave për ...
Enca pjesë e filmit të Ermal Mamaqit: “Ka qenë ëndrra ime”

Enca pjesë e filmit të Ermal Mamaqit: “Ka qenë ëndrra ime”

Ermal Mamaqi do të sjellë shumë shpejt në ekranet shqiptare, pas sukse ...
Dikur në një lidhje me Dua Lipën/ Sot Ledri bën pushime me familjen e saj

Dikur në një lidhje me Dua Lipën/ Sot Ledri bën pushime me familjen e saj

Këngëtari i njohur kosovar Ledri Vula, duket se ruan raporte shumë të ...
Para dhe pas/ Habit Bes Kallaku, ja sa ka ndryshuar ndër vite

Para dhe pas/ Habit Bes Kallaku, ja sa ka ndryshuar ndër vite

Besarrt Kallaku  me plot gojën mund të thuhet se është një ndër aktorë ...
1 2 3 56 10 / 558 POSTS