Category: Showbiz

1 2 3 22 10 / 220 POSTS
Eva Murati koment Eleni Foureiras: A nuk je shqiptare? Ja çfarë i kthen këngëtarja

Eva Murati koment Eleni Foureiras: A nuk je shqiptare? Ja çfarë i kthen këngëtarja

Eleni Foureira pas një performancë mbresëlënëse në finalen e Eurovisio ...
Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Pak ditë pasi Luana u nis për në Venecia, asaj iu bashkua edhe e motra ...
Jonida Maliqi thyen heshtjen/ Ja çfarë thotë pas Eurovision-it

Jonida Maliqi thyen heshtjen/ Ja çfarë thotë pas Eurovision-it

Jonida Maliqi flet për herë të parë pas mbrëmjes se djeshme të Eurovis ...
Cassel dhe Kunakey/ Ja dalja e parë publike me vajzën e porsalindur

Cassel dhe Kunakey/ Ja dalja e parë publike me vajzën e porsalindur

Vincent Cassel dhe Tina Kunakey bëjnë daljen e parë publike në Canne, ...
Fero: Arbenita më ka bërë ta dua atë më shumë se veten

Fero: Arbenita më ka bërë ta dua atë më shumë se veten

  Sot reperi i njohur Kosovar, Fero, ishte i ftuar tek e diell ...
Pse Jonida Maliqi nuk u shpall fituese e Eurovisionit? BBC zbulon arsyen

Pse Jonida Maliqi nuk u shpall fituese e Eurovisionit? BBC zbulon arsyen

Mbrëmjen e djeshme u mbajt finalja e madhe e Eurovizionit, ku Shqipëri ...
Jonida Maliqi surprizohet pak orë para finales së Eurovizion

Jonida Maliqi surprizohet pak orë para finales së Eurovizion

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion, Jonida Maliqi ka marrë në pr ...
Pablo Escobar/ Ja 25 fakte që duhet të dini

Pablo Escobar/ Ja 25 fakte që duhet të dini

Para se të kuptonte që qëllimi i jetës së tij ishte të merrej me kontr ...
1 2 3 22 10 / 220 POSTS