Category: Këshilla & Truke

1 2 3 14 10 / 137 POSTS
3 gabimet që s’duhet t’i bëni me flokët e lyer

3 gabimet që s’duhet t’i bëni me flokët e lyer

Ju e dini shumë mirë që flokët e lyer janë një kategori në vetvete. As ...
5 zakonet e përditshme që shkatërrojnë lëkurën tuaj

5 zakonet e përditshme që shkatërrojnë lëkurën tuaj

Lëkura e bukur është diçka që të gjithë e duam, por janë disa zakone  ...
6 shenja paralajmëruese që lidhja juaj po shkon drejt fundit

6 shenja paralajmëruese që lidhja juaj po shkon drejt fundit

Kur bëhet fjalë për miqt tanë i shohim qartë problemet apo shenjat që ...
Μaskë natyrale me kafe për një lëkurë të re dhe shkëlqyeshme

Μaskë natyrale me kafe për një lëkurë të re dhe shkëlqyeshme

Kafeja është një nga pijet më të njohura dhe më të preferuara në botë, ...
Ide të ndryshme se si të argëtoheni në një ditë me shi

Ide të ndryshme se si të argëtoheni në një ditë me shi

Ditët e fundit jemi ndeshur me mot jo shumë të mirë, me shi dhe me dës ...
Vetëm sodë buke dhe mjaltë/ Kaq të dobishme për lëkurën tuaj

Vetëm sodë buke dhe mjaltë/ Kaq të dobishme për lëkurën tuaj

Kombinimi i pak sodë buke dhe mjaltë, mund të bëjnë mrekulli për l ...
Ditët e ftohta të dimrit po vijnë/ Ja si të kujdeseni për duart

Ditët e ftohta të dimrit po vijnë/ Ja si të kujdeseni për duart

Me ardhjen e ditëve të ftohta të dimrit, rritet edhe nevoja për të pas ...
1 2 3 14 10 / 137 POSTS