Category: Ide Dekori

1 2 3 10 / 25 POSTS
Disa ide frymëzuese, si të transformoni lehtë shtëpinë tuaj

Disa ide frymëzuese, si të transformoni lehtë shtëpinë tuaj

Shtëpia ka nevojë për vëmendje, dhe gjithmonë duhet treguar kujdes me ...
Ide dekori/ Detaje për një shtëpi me atmosferë romantike

Ide dekori/ Detaje për një shtëpi me atmosferë romantike

Ia vlen të ndjeheni mirë çdo ditë, pavarësisht nëse jeni single ose në ...
Ballkone plot ngjyra deri në stinën e dimrit/ Shfletoni këto ide lulesh

Ballkone plot ngjyra deri në stinën e dimrit/ Shfletoni këto ide lulesh

Stina e vjeshtës është ndër stinët më të bukura, e thënë kjo nisur nga ...
Ide moderne për arredimin e sallonit tuaj/ Klas dhe i thjeshtë

Ide moderne për arredimin e sallonit tuaj/ Klas dhe i thjeshtë

Arredimi i sallonit tuaj është ndër detajet më të kujdesshme të cilat ...
Ky apartament do t’ju lërë pa fjalë, ja si duket nga brenda

Ky apartament do t’ju lërë pa fjalë, ja si duket nga brenda

Duhet shumë dashuri dhe mbi të gjitha imagjinatë dhe një kohë e gjatë ...
Të kombinoni gjërat bukur në raft/ Ide të mrekullueshme për shtëpinë tuaj

Të kombinoni gjërat bukur në raft/ Ide të mrekullueshme për shtëpinë tuaj

Shtëpitë e mëdha kërkojnë orendi të mëdha dhe të shtrenjta por në viji ...
Dhoma të bardha/ Ja 7 mënyra për t’i dekoruar

Dhoma të bardha/ Ja 7 mënyra për t’i dekoruar

E bardha ishte, është dhe do të mbetet zgjedhja më e mirë për sa i për ...
Ide si të zbukuroni ambientin, për ditën tuaj më të veçantë

Ide si të zbukuroni ambientin, për ditën tuaj më të veçantë

Çdo çift dëshiron që dasma të jetë e paharrueshme dhe zgjedhja për lul ...
Dëshironi që shtëpia të mbajë aromë të mirë/ Ndiqni këto ide

Dëshironi që shtëpia të mbajë aromë të mirë/ Ndiqni këto ide

Kur hyjmë në shtëpi, ndër gjërat e para që ndiejmë është aroma dhe dës ...
1 2 3 10 / 25 POSTS