Category: Fashion

1 2 3 4 5 20 / 49 POSTS
Xhaketa me rrip dhe pardesy/ Trendi më në modë i këtij sezoni

Xhaketa me rrip dhe pardesy/ Trendi më në modë i këtij sezoni

Me uljen e temperaturave , kthehen në modë edhe pardesytë dhe xh ...
Kjo lloj ngjyre nuk del asnjëherë nga moda/ As këtë sezon vjeshte

Kjo lloj ngjyre nuk del asnjëherë nga moda/ As këtë sezon vjeshte

Ngjyra e zezë është ndër ato lloje ngjyrash që nuk del asnjëherë n ...
Grimi me kristale në sy, trendi më i ri i momentit

Grimi me kristale në sy, trendi më i ri i momentit

Kristalet tani mund të përdoren si aksesorë duke u vendosur në sy dhe ...
Trendet e flokëve gjatë vjeshtës/ Këto janë modelet që po mahnisin vajzat

Trendet e flokëve gjatë vjeshtës/ Këto janë modelet që po mahnisin vajzat

Pyetjen se si do të jenë trendet e flokëve gjatë vjeshtës, po e dëgjoj ...
Thonjtë më në modë të vjeshtës/ Ua pamë modeleve në Javën e Modës

Thonjtë më në modë të vjeshtës/ Ua pamë modeleve në Javën e Modës

Është thënë e stërthënë që thonjë french janë gjithmonë në modë. Kësht ...
Të mrekullueshme/ Lloje fustanesh nusërie në filma që na lanë pa frymë

Të mrekullueshme/ Lloje fustanesh nusërie në filma që na lanë pa frymë

Jo rrallë i kemi parë disa lloje fustanesh nusërie në filma, të ci ...
Ky lloj grimi do t’ju bëjë të shkëlqeni në çdo eveniment të rëndësishëm

Ky lloj grimi do t’ju bëjë të shkëlqeni në çdo eveniment të rëndësishëm

Të pasurit një lloj grimi të rahtshëm dhe aspak bezdisës në ndonjë eve ...
Kjo është ngjyra e thonjve që do bëjë namin këtë vjeshtë

Kjo është ngjyra e thonjve që do bëjë namin këtë vjeshtë

Shtatori u largua pa e kuptuar, tani me ardhjen e tetorit duhet të kuj ...
Stil dhe modë/ Këto këpucë të çuditshme duhen patjetër këtë vjeshtë

Stil dhe modë/ Këto këpucë të çuditshme duhen patjetër këtë vjeshtë

Javët e modës në Paris, New York apo Milano na treguan trendet e çudit ...
Këshilla si të visheni gjatë dimrit në qoftë se jeni shtatzënë

Këshilla si të visheni gjatë dimrit në qoftë se jeni shtatzënë

Nëse shtatzënia juaj përkon me stinën e dimrit dhe jeni të dyzuar në l ...
1 2 3 4 5 20 / 49 POSTS