Category: Fashion

1 2 3 5 10 / 49 POSTS
5 modelet e flokëve që do t’i shihni kudo gjatë dimrit

5 modelet e flokëve që do t’i shihni kudo gjatë dimrit

Kritikët e modës, eksperëtët, blogeret kanë folur me njëri-tjetrin dhe ...
Ja 7 mënyra për të veshur të bardhen në vjeshtë

Ja 7 mënyra për të veshur të bardhen në vjeshtë

Jemi në zemër të vjeshtës, por temperatura nuk shenojnë rënie. Pra, ës ...
“Animal Print” sërish në trend edhe gjatë këtij sezoni

“Animal Print” sërish në trend edhe gjatë këtij sezoni

Kush tha që “Animal Print” nuk mund të jetë chic? Printet e kafshev ...
Modelet e çantave që nuk dalin kurrë nga moda! Të thjeshta dhe me shije

Modelet e çantave që nuk dalin kurrë nga moda! Të thjeshta dhe me shije

Në përditshmëri femrat kujdesen që të ndryshojnë sa më shpesh modelet ...
Kombinimet e guximshme të stinës së vjeshtës/ Ngjyra ekstreme

Kombinimet e guximshme të stinës së vjeshtës/ Ngjyra ekstreme

Sezoni i vjeshtës 2019, vijon të eksplorojë me eksperimente të ndryshm ...
Stili i viteve ’70 edhe sot/ Ja veshjet klasike që nuk dalin kurrë nga moda

Stili i viteve ’70 edhe sot/ Ja veshjet klasike që nuk dalin kurrë nga moda

Nëse supozojmë se ekziston vetëm një dekadë stilistike, të cilën ende ...
E bardha/ Kombinime të mrekullueshme për në vjeshtë e dimër

E bardha/ Kombinime të mrekullueshme për në vjeshtë e dimër

Të vishemi me të bardha në vjeshtë dhe në dimër do të n'a bëjë tët ndi ...
Trendet e ‘make up-it’ që duhet t’i provoni patjetër këtë sezon

Trendet e ‘make up-it’ që duhet t’i provoni patjetër këtë sezon

Këto kohë kemi parë një miksim trendesh të ‘make up-it’. Në sfilata po ...
Flokë me onde të bukura në kushte shtëpie/ Thjeshtë dhe shpejtë

Flokë me onde të bukura në kushte shtëpie/ Thjeshtë dhe shpejtë

Flokët me onde janë ndër modelet që nuk dalin asnjëherë nga moda. Edhe ...
1 2 3 5 10 / 49 POSTS