Category: Lifestyle

1 2 3 123 10 / 1227 POSTS
Nuk flet dhe as nuk ecën/ Ky presidenti drejton vendin prej 20 vitesh

Nuk flet dhe as nuk ecën/ Ky presidenti drejton vendin prej 20 vitesh

Shumë persona e kanë të vështirë të besojnë se si një president që nuk ...
Moderatorja Luana Vjollca tregon makinën super luksoze tip “Lamborghini”

Moderatorja Luana Vjollca tregon makinën super luksoze tip “Lamborghini”

Moderatorja Luana Vjollca di se si të qëndrojë gjithmonë në qendër të ...
Super hiti i verës/ Çiljeta dhe Estto sjellin bashkëpunimin e tyre

Super hiti i verës/ Çiljeta dhe Estto sjellin bashkëpunimin e tyre

Kishte kohë që nuk kishte publikuar ndonjë projekt muzikor, por thirrj ...
Një vakt i shkëlqyer plot me vitamina/ Provojeni në shtëpi

Një vakt i shkëlqyer plot me vitamina/ Provojeni në shtëpi

Një vakt i shkëlqyer dhe plot me vitamina është ajo që na duhet për kë ...
Flini 8 orë rregullisht?/ Ndryshime të shumta në trupin tuaj, ja çfarë ndodh

Flini 8 orë rregullisht?/ Ndryshime të shumta në trupin tuaj, ja çfarë ndodh

Të flesh gjumë për 8 orë rregullisht është një pjesë thelbësore e një ...
Ide si të zbukuroni ambientin, për ditën tuaj më të veçantë

Ide si të zbukuroni ambientin, për ditën tuaj më të veçantë

Çdo çift dëshiron që dasma të jetë e paharrueshme dhe zgjedhja për lul ...
Blendi Fevziu dhe Luana Vjollca pjesë në filmin e tij? Rrëfehet Bes Kallaku

Blendi Fevziu dhe Luana Vjollca pjesë në filmin e tij? Rrëfehet Bes Kallaku

Prej kohësh tashmë është bërë e ditur se Bes Kallaku po punon për film ...
Flini me tualet?/ Mos e bëni më, ja çfarë i ndodh fytyrës

Flini me tualet?/ Mos e bëni më, ja çfarë i ndodh fytyrës

Të gjitha femrave të paktën njëherë u ka ndodhur të flenë gjumë me tua ...
Për çfarë shërbejnë thumbat metalikë në xhinse/ Ka një rrezik

Për çfarë shërbejnë thumbat metalikë në xhinse/ Ka një rrezik

Pjesa më e madhe e xhinseve kanë pjesë të tyre disa thumba metalikë. N ...
1 2 3 123 10 / 1227 POSTS