Category: Lifestyle

1 2 3 43 10 / 427 POSTS
Eva Murati koment Eleni Foureiras: A nuk je shqiptare? Ja çfarë i kthen këngëtarja

Eva Murati koment Eleni Foureiras: A nuk je shqiptare? Ja çfarë i kthen këngëtarja

Eleni Foureira pas një performancë mbresëlënëse në finalen e Eurovisio ...
Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Luana Vjollca kapet ‘mat’ me Krenar Çoçajn në Venecia, ja fotot

Pak ditë pasi Luana u nis për në Venecia, asaj iu bashkua edhe e motra ...
Pancakes/ Ja si t’i përgatisni për mëngjes

Pancakes/ Ja si t’i përgatisni për mëngjes

Pancake është nje lloj krepe e servirur për mëngjes sidomos në Amerikë ...
Jonida Maliqi thyen heshtjen/ Ja çfarë thotë pas Eurovision-it

Jonida Maliqi thyen heshtjen/ Ja çfarë thotë pas Eurovision-it

Jonida Maliqi flet për herë të parë pas mbrëmjes se djeshme të Eurovis ...
Grimi ditën e dasmës/ Ja disa ide për makeup-in e duhur

Grimi ditën e dasmës/ Ja disa ide për makeup-in e duhur

Ditën e dasmës duket se gjithçka duhet të jetë e përsosur, e menduar d ...
Cassel dhe Kunakey/ Ja dalja e parë publike me vajzën e porsalindur

Cassel dhe Kunakey/ Ja dalja e parë publike me vajzën e porsalindur

Vincent Cassel dhe Tina Kunakey bëjnë daljen e parë publike në Canne, ...
Ja 6 destinacionet  më të mira të Evropës për të udhëtuar vetëm

Ja 6 destinacionet  më të mira të Evropës për të udhëtuar vetëm

Udhëtimi është më i mirë kur e ndani me dikë, por ka edhe ato njerëz q ...
Fero: Arbenita më ka bërë ta dua atë më shumë se veten

Fero: Arbenita më ka bërë ta dua atë më shumë se veten

  Sot reperi i njohur Kosovar, Fero, ishte i ftuar tek e diell ...
1 2 3 43 10 / 427 POSTS