Category: Motivim

1 2 3 5 10 / 41 POSTS
Lindi me cezarian/ Bëhet nënë në moshën 67-vjeçare

Lindi me cezarian/ Bëhet nënë në moshën 67-vjeçare

Një gjyshe 67-vjeçare është bërë zyrtarisht kinezja më e moshuar që ka ...
Letra emocionuese e babait për bashkëshortin e ardhshëm të vajzës së tij

Letra emocionuese e babait për bashkëshortin e ardhshëm të vajzës së tij

Bija ime, e vetmja detyrë e jotja është që ta dish brenda shpirtit tën ...
Emocionuese/ “Mozarti i vogël”, 6-vjeçari i verbër që luan piano

Emocionuese/ “Mozarti i vogël”, 6-vjeçari i verbër që luan piano

Një histori e bukur dhe e mbushur plot me emocion, vjen nga Shtetet e ...
52-vjeçarja e pastrehë mbledh 40 mijë $ pasi këndoi në metro

52-vjeçarja e pastrehë mbledh 40 mijë $ pasi këndoi në metro

Një 52-vjeçare e pastrehë ka arritur të mbledhë plot 40 mijë $ pas ...
Dikur ishte çoban, sot një miliarder që ndërtoi perandorinë e tij në Amerikë

Dikur ishte çoban, sot një miliarder që ndërtoi perandorinë e tij në Amerikë

Hamdi Ulukaya i njohur si “mbreti i jogurtit” ka lindur më 26 tetor të ...
VIDEO/ Propozimi i djalit me sindromën Down emocionon të gjithë njerëzit

VIDEO/ Propozimi i djalit me sindromën Down emocionon të gjithë njerëzit

Propozimi i një djali me sindromën Down, brenda pak minutash është bër ...
Mahnitëse! Gruaja sjell në jetë gjashtënjakët e shëndetshëm

Mahnitëse! Gruaja sjell në jetë gjashtënjakët e shëndetshëm

Një histori mahnitëse ka ndodhur me një grua në Pakistan. Ajo ka sjell ...
Vetëm 8-vjeç/ Përfundon shkollën e mesme dhe regjistrohet në fakultet

Vetëm 8-vjeç/ Përfundon shkollën e mesme dhe regjistrohet në fakultet

Ndonëse është vetëm 8-vjeç, një djalë nga Belgjika ka arritur të marrë ...
1 2 3 5 10 / 41 POSTS