Category: AlbNews

1 2 3 169 10 / 1688 POSTS
Gjizë me hudhra dhe vaj ulliri, një pjatë thjeshtë fantastike

Gjizë me hudhra dhe vaj ulliri, një pjatë thjeshtë fantastike

Vështirë të gjesh një ushqim të shpejtë, të shijshëm dhe plot vlera si ...
Video/ Bie bora e parë, pamje magjepsëse malesh

Video/ Bie bora e parë, pamje magjepsëse malesh

Bie bora e parë dhe është më bukur dhe me pamje më magjepsëse se asnjë ...
Lajm i mirë për shqiptarët/ Patentat do të njihen jo vetëm në vendin tonë

Lajm i mirë për shqiptarët/ Patentat do të njihen jo vetëm në vendin tonë

Më në fund një lajm i mirë për shqiptarët. Patentat do të njihen në Bu ...
Filloi si një “shaka”, u mblodhën miliona dollarë vetëm në 5 ditë

Filloi si një “shaka”, u mblodhën miliona dollarë vetëm në 5 ditë

"TeemTrees", një fushatë globale e mbjelljes së pemëve e udhëhequr nga ...
Lajm i mirë nga Kroacia, hapet në Osijek gjimnazi në gjuhën shqipe

Lajm i mirë nga Kroacia, hapet në Osijek gjimnazi në gjuhën shqipe

Në qytetin Osijek dhe në rrethinën e tij funksionojnë disa shkolla fil ...
Donald Trump nxjerr në shitje hotelin e tij historik

Donald Trump nxjerr në shitje hotelin e tij historik

I vendosur në një ndërtesë shumë historike në qendër të Uashingtonit, ...
Interneti ka ditëlindjen, feston sot 50 vjetorin

Interneti ka ditëlindjen, feston sot 50 vjetorin

Më 29 Tetor 1969 lind Arpanet, lidhja e parë mes dy kompjuterëve. Bëhe ...
Tirana renditet mes 10 qyteteve më me diell në Europë

Tirana renditet mes 10 qyteteve më me diell në Europë

Kryeqyteti shqiptar i Tiranës renditet në dhjetë vendet më me diell në ...
1 2 3 169 10 / 1688 POSTS