Butrint Imeri publikon për herë të parë foto me Kiarën, çmenden fansat

Butrint Imeri publikon për herë të parë foto me Kiarën, çmenden fansat

Butrint Imeri publikon për herë të parë foto me Kiarën, çmenden fansat

Më në fund, Butrint Imeri dhe Kiara Tito kanë publikuar foton e parë bashkë. Edhe pse ata kurrë nuk e konfirmuan lidhjen, ishin mediat ato që kanë zbuluar relacionin e tyre vazhdimisht.

Madje janë publikuar dhe foto ‘paparazzi’, ku Butrinti dhe Kiara shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në Shqipëri apo Kosovë.

Por ja më në fund vetë Butrinti ka publikuar një foto ku shfaqet nën shoqërinë e moderatores së njohur Kiara Tito, duke pozuar në një fushë golfi.

“Hajt, hajt”, shkruan Butrinti duke në bërë të mendojmë se në fakt bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor dhe ky mund të jetë titulli.

View this post on Instagram

HAJT HAJT 🤭

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Kjo është hera e parë që Butrinti bën pjesë të klipit të dashurën e përfolur prej kohësh. Na mbetet vetëm të presim në rast se thashëthemet për një lidhje mes tyre janë të verteta!

/Kristiana Laska/

 

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , , ,

COMMENTS