Bleona Qereti feston ditëlindjen/ Ja sa vjeçe është bërë

Bleona Qereti feston ditëlindjen/ Ja sa vjeçe është bërë

Bleona Qereti feston ditëlindjen/ Ja sa vjeçe është bërë

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti njihet nga publiku si një figurë me stilin me ekstravagant. E cila gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut dhe çdo gje rreth saj përbën lajm.

Edhe pse e shohim shpesh në ekran, ajo gjithmonë ka diçka për të thënë ndryshe. Ditën e djeshme diva e skenës shqiptare, ajo që ka thyer shumë tabu, festoi 40-vjetorin e lindjes.

Për ditëlindjen e saj të 40-të këngëtarja shqiptare ka zgjedhur të festojë në një resort lukzos në Meksikë. Vazhdimisht Bleona shprehet se është në kërkim për mashkullin e saj ideal por nuk e dimë se cili është personi që ka suprizuar këngëtaren në ditën e saj të lindjes.

/Kristiana Laska/

 

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: ,

COMMENTS