Baby G kërkon të sfidojë Ramën/ Ja gafa që bën

Baby G kërkon të sfidojë Ramën/ Ja gafa që bën

Baby G kërkon të sfidojë Ramën/ Ja gafa që bën

Baby G prej disa kohësh po qendron në Tiranë ku po bashkëjeton me të dashurin Lim Hotin. Reperja është një ndër personazhet shumë të komentuar të showbizit. Jo vetëm për shkak të fotove të saj sexy dhe provokuese, por shpesh herë bën dhe deklarata shokuese si kjo e fundit lidhur me kryeministrin Rama.

Mirëpo protestat në Tiranë duket se kanë lodhur këngëtarën e cila me anë të një videoje në Instagram sfidon Ramën.

“Mendoj se do të bëhem presidentja e parë femër e Shqipërisë. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam lodhur nga këto protesta”, shkruan Baby G në videon e saj.

Por këngëtarja ka bërë goxha gafë dhe ka harruar se Edi Rama nuk është presidenti, por kryeministri i Shqipërisë dhe ky detaj nuk u ka shpëtuar fansave, të cilët i kanë vënë në dukje gabimin e saj.

/Kristiana Laska/

 

2500011

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: ,

COMMENTS