Author: admin4

1 2 3 107 10 / 1068 POSTS
Kosovë/ Autobusi përplaset me makinën, disa të plagosur

Kosovë/ Autobusi përplaset me makinën, disa të plagosur

Një aksident rrugor, me pasojë plagosjen e 6 personave, është shenuar ...
‘Çmendet’ moti në Serbi/ Shi e breshër, pemët shkulen me gjithë rrënjë

‘Çmendet’ moti në Serbi/ Shi e breshër, pemët shkulen me gjithë rrënjë

Moti  i paqëndrueshëm me reshje shiu dhe erëra të fuqishme në Serbi, k ...
Foto/ E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen në rivierën franceze

Foto/ E dashura e Ronaldos tërheq vëmendjen në rivierën franceze

Ronaldo dhe Georgina, pasi kaluan një javë në Greqi në resortin luksoz ...
Rezarta Shkurta/ Ja dhurata me shifra marramendëse që i bëri bashkëshorti

Rezarta Shkurta/ Ja dhurata me shifra marramendëse që i bëri bashkëshorti

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha kanë vite të martuar, çifti ka dhe një ...
Jeni adhurues të çokollatës? Ja si ndikon në shëndetin tuaj

Jeni adhurues të çokollatës? Ja si ndikon në shëndetin tuaj

Sipas studimit të ri çokollatat kanë ndikim pozitiv në performancën ko ...
Video/ Shpërthen depoja me municione, evakuohen mijëra banorë

Video/ Shpërthen depoja me municione, evakuohen mijëra banorë

Një qytet me 40 000 banorë, në jug të Kazakistanit, u evakua plotësish ...
Shkatërrohet banda italo-shqiptare/ Trafikonin kokainë nëpërmjet fluturimeve low cost

Shkatërrohet banda italo-shqiptare/ Trafikonin kokainë nëpërmjet fluturimeve low cost

Një bandë italo-shqiptare në Itali është shkatërruar nga  aksioni i nd ...
Pjeshkët/ Vlerat dhe përfitimet që i sjellin organizmit

Pjeshkët/ Vlerat dhe përfitimet që i sjellin organizmit

Pjeshkët ofrojnë një sërë vlerash thelbësore për funksionimin e shënde ...
Berat/ Tentoi t’i japë fund jetës, në gjendje të rëndë 46-vjeçarja

Berat/ Tentoi t’i japë fund jetës, në gjendje të rëndë 46-vjeçarja

Një 46-vjeçare nga fshati Arrës në Urë-Vajgurore, ka tentuar t’i japë ...
Me thuaj çfarë pune bën, të të them nëse tradhton/ Ja kush zë vendin e parë

Me thuaj çfarë pune bën, të të them nëse tradhton/ Ja kush zë vendin e parë

Mund të përcaktojë profesioni nivelin e besnikërisë të një personi? Si ...
1 2 3 107 10 / 1068 POSTS