Author: Rovena Lame

1 2 3 177 10 / 1763 POSTS
Si mund t’i fitoni 325 euro nga ‘Yahoo’/ Vetëm një kusht

Si mund t’i fitoni 325 euro nga ‘Yahoo’/ Vetëm një kusht

Në qoftë se keni pasur një llogari në platformë ‘Yahoo’ nga vitet 2012 ...
Volodymyr Zelensky nuk di të ndalet/ Mban plot 12 orë koferencë

Volodymyr Zelensky nuk di të ndalet/ Mban plot 12 orë koferencë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensk nuk di të ndalet. Së fundmi, ...
Ja si do rreshtohen kuqezinjtë në ndeshjen me Moldavinë/ Zbardhet skema

Ja si do rreshtohen kuqezinjtë në ndeshjen me Moldavinë/ Zbardhet skema

Ekipi kuqezi do të luajë këtë të hënë me Moldavinë në orën 20:45, në t ...
E keni të vështirë të lini cigaren?/ Shikoni këto 5 metoda

E keni të vështirë të lini cigaren?/ Shikoni këto 5 metoda

Shumë persona e kanë të vështirë të lënë cigaren. Por për t'ju ardhur ...
E dinit ç’ndodh me trupin tuaj nëse konsumoni një kastravec në ditë?

E dinit ç’ndodh me trupin tuaj nëse konsumoni një kastravec në ditë?

Nëse konsumoni një kastravec në ditë, në trupin tuaj do të ndodhnin nj ...
Letër studentëve të vitit të parë!

Letër studentëve të vitit të parë!

E dashur studente! I dashur student! Sot ti po nis ...
Flokë me onde të bukura në kushte shtëpie/ Thjeshtë dhe shpejtë

Flokë me onde të bukura në kushte shtëpie/ Thjeshtë dhe shpejtë

Flokët me onde janë ndër modelet që nuk dalin asnjëherë nga moda. Edhe ...
1 2 3 177 10 / 1763 POSTS