3 kombinime veshjesh që mund ti rezistoni të ftohtit dhe të nxehtit njëkohësisht

3 kombinime veshjesh që mund ti rezistoni të ftohtit dhe të nxehtit njëkohësisht

3 kombinime veshjesh që mund ti rezistoni të ftohtit dhe të nxehtit njëkohësisht

Kjo periudha e pranverës është paksa e çuditshme, ose mban freskët ose shumë nxehtë. Dhe, shpesh herë jemi në dilemë me veshjet dhe zgjedhjet që bëjmë. Sidomos personat që duhet të dalin herët në mëngjes apo ato që kthejnë natën vonë.

Prandaj na duhen disa veshje që të jenë të përshtatshme për të dyja rastet.

  1. Jumpsuit

Jumpsuit-et gjithmonë i kanë rezistuar dhe do i rezistojnë kohës, duke mbetur ndër më të preferuarit e femrave çdo vit.

Modele të ndryshme jumpsuit-esh

Kursen kohen tuaj, sepse nuk keni pse mendoni çfarë te vishni dhe kombinoni!

Për më tepër janë edhe kaq praktik e të rehatshëm, “laj-thaj-vish”, dhe mbi të gjitha të përshtatshme në çdo ambient, për në punë, dalje, shkollë, takime, etj. Do dukeni kaq bukur dhe kaq elegante.

               

Duhet nje i tillë në garderobën tuaj! Me taka apo të sheshta e gjitha në dorën tuaj.

       2. Kostumet me pantallona të gjata ose të shkurtra

Kostumet janë gjithmonë një zgjedhje e zgjuar tek çdonjëra prej jush. Aq sa të japin pamjen e seriozitetit, po aq të kombinueshme dhe sportive bëhen po ashtu.

Modele të ndryshme kostumesh

Me një kanatiere, top-crop- ose t-shirt të bukur, janë një kombinim perfekt. Në momente të freskëta e mbani veshur xhaketën, kur të dilni në diell e hiqni atë.

Stil serioz

Të përshtatshme për çdo lloj ambienti, dalje, punë, eveniment, takime, shëtitje etj.

Stil sportiv

Si kostumet me pantallona të gjata, edhe ato me të shkurtra janë një dashuri.

       

I rezistoni nxehtësisë dhe të freskëtit njëkohësisht.

     3. T-shirts

T-shirt, ose bluzet e shkurtra janë të preferuarat e çdo njërës prej nesh, në çdo lloj ngjyre apo dizajni qofshin. Është e pamundur që ndonjëra prej jush të mos ketë disa të tilla në garderobën e saj.

T-shirt

Me xhinse, funde, pantallona, streçe apo çfarë tjetër dëshironi ju ti kombinoni. Tani është edhe më e thjeshtë, mund ti dizanjoni me figurat apo idetë tuaja.

T-shirts me dizanje te ndryshme

Bluze të tilla të personalizuara mbeten gjithmonë në modë dhe në shijet tuaja. Dhe të përshtatshme për cdo kohë.

Albland Media zgjodhi të ju vijë në ndihmë duke ju paraqitur këto 3 kominime veshjesh që të mund ti rezistoni të ftohtit dhe të nxehtit njëkohësisht.

Por, që të mos e bëjmë vetëm “shiko me sy dhe plas me zemër” kaloni këtu. Sepse, Coco MamaKids ju vjen në ndihmë që me anë të një “klik” ose disa të dhënave tuaja duke i sjellë tek ju kudo ndodheni.

Po po kaq e thjeshtë është!  🙂

/alblandmedia/

RECOMMENDED FOR YOU

Loading...

Tags: , , ,

COMMENTS